SERWIS KLIMATYZACJI

Regularny serwis klimatyzacji jest podstawą do zadowolenia z długotrwałego, energoosczczędnego i bezawaryjnego funkcjonowania każdego systemu instalacji klimatyzacji montowanej zarówno w mieszkaniu czy w domu w sklepie czy w restauracji w warszawie bądź gdziekolwiek indziej.

Serwis klimatyzacji ma na celu wczesne wychwycenie i wyeliminowanie nieprawidłowości powstałych w trakcie eksploatacji urządzenia klimatyzacyjnego zanim dojdzie do uszkodzenia i w konsekwęcji awarii klimatyzatora, niekiedy nawet do rozszczelnienia jego instalacji klimatyzacyjnej i emisji czynnika chłodniczego.

Serwis instalacji klimatyzacji jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego energooszczędnego i bezawaryjnego funkcjonowania każdego klimatyzatora i instalacji klimatyzacyjnej montowanych zarówno w domu, w mieszkaniu w sklepie, hotelu czy biurze, w warszawie czy gdzie kolwiek indziej.

Instalacja klimatyzacji oraz zainstalowane urządenia klimatyzacjne wymagają stałego sewrwisu klimatyzacji oraz regularnych przeglądów technicznych w celu kontroli parametrów ich pracy i ewentualnej korekty w celu przywrucenia pierwotnych parametrów ich pracy.

Serwis klimatyzacji wykonywać należy przynajmniej dwa razy do roku zwłaszcza przed sezonem letnim w celu kontroli poszczególnych parametrów pracy oraz kontroli szczelności instalacji klimatyzacyjnej.

SERWIS KLIMATYZACJI

Tel: 508-556-949